Вівторок, 21 лютого 2012, 18:17

Гачок Owner Worm SP-BH для хробака

Гачок ОвнерНа Україні, мабуть, найвідомішим і популярним виробником гачків є Owner. Саме про цього виробника говорять, коли мова йде про хорошу якість гачків. Хоча навіть у перевірених магазинах нерідко можна зустріти і підробку під цю торговельну марку, але все-таки «справжні» гачки є, і їх якість продовжує радувати багатьох.
Гострота овнеровскіх виробів дуже добра. Найголовніше, що якісний дріт дає дійсно велику довговічність гостроті гачків. Деякі рибалки вважають, що тупляться вони повільніше, ніж вироби інших фірм-виробників. Але й ціна трохи вища, ніж у конкурентів. Найпрестижніші моделі гачків забезпечуються іншою упаковкою. Хоча за якістю вони ні чим не відрізняються від таких же моделей в простих пакетиках.

 
П'ятниця, 17 лютого 2012, 22:28

Рибальські гачки від Гамакатсу

Гачкі від Гамакатсу 

Сьогодні ринок рибальських аксесуарів буквально переповнений пропозиціями від різних фірм. Серед пропонованих гачків для рибалки теж є що вибрати. Представлені тут і імениті виробники, які цінуються своїю якістю, але і мають чималу ціну. Є й гачки від маловідомих фірм, які й коштують дешевше.


Найпопулярнішими серед рибалок Україні вважаються «гачкові» фірми Gamakatsu, Owner, Kamasan, Мustad, VMC, Cobra, Carp Specialist та ін.

 
П'ятниця, 21 жовтня 2011, 12:00

Шнур для фідера: Power Pro и Fire Line

Який шнур для фідераЯк і слід було очікувати, після опису технологій виготовлення плетінок для риболовлі, ми переходимо до опису цих самих плетінок, найбільш популярних при лові на фідер. І сьогоднішній огляд присвячений першим двом шнурам Power Pro і Fireline.
Давайте розглянемо:

  • - відмінності технологій виготовлення цих шнурів;
  • - асортимент пропонованої продукції;
  • - практичні особливості кожної з них.

 

 
Неділя, 02 жовтня 2011, 18:57

Плетінка від Sufix
 

Плетені ліски від Sufix

Продовжуємо розглядати популярні рибальські плетінки для фідера. Сьогоднішня стаття присвячена плетеной ліски від Sufix. Асортимент шнурів від цього виробника дуже великий, але знайти ці плетені ліски і випробувати не завжди вдається. Тому зупинимося на найбільш популярних моделях плетінок від Sufix, які користуються чималим попитом серед рибалок.

 
Середа, 06 липня 2011, 18:51

Фідерні гачки

Які гачки до фідера

Новий огляд фідерних снастей ми вирішили присвятити маленької, але дуже гострої частини фідерної оснастки - гачку.
Спробуємо розібратися які гачки використовувати для фідерної ловлі, чи існують взагалі спеціальні фідерні гачки, чи це вигадка маркетологів. Також розглянемо декілька основних, найбільш часто використовуваних серій гачків від провідних виробників Owner, Kamasan, Gamakatsu і Мustad.

 
Понеділок, 13 червня 2011, 17:50

Фідерна ліска (частина 2)

Ліски для фідера
 

Сайт «Рибалка на фідер» продовжує огляд лісок для фідера. Сьогодні розглянемо монолески від таких виробників як: Formax, Preston, Browning, Toray, Vexter, Milo, Momoi і Jaxon.
Як і в попередній статті розглянемо переваги і недоліки фідерних лісок, які засновані на практичному їх використанні в якості основної ліски для фідерного лову.

 
Четвер, 02 червня 2011, 12:53

Ліска для фідера. Яка краща фідерна ліска? (частина 1)

 

Найкраща ліска до фідераОтже, знову це вічне питання: що вибрати з такого різноманіття пропозицій? Цього разу направимо це питання до жилки (моноліски для фідера) для фідера.
Асортимент ліски до фідера в риболовецьких магазинах за останні роки значно зріс.
Практично кожна фірма-виготовник риболовецької ліски має у своєму асортименті одну, дві або навіть більше серій спеціальної жилки для фідера. Різний діаметр, колір, жорсткість, використовувана технологія і сировина - усе це примушує замислитися при виборі не лише початківця фідериста, але і вже досвідченого рибалку.

 
Понеділок, 02 травня 2011, 23:05

Світляки для риболовлі (light stick)     

Світляки для риболовлі

 

Рибалка вночі, у тому числі і на фідер, не менш захоплююча чим рибалка у світлий час доби. А в певну пору року, наприклад під час жари і посухи, може давати набагато більші результати.

З появою світлодіодних налобних і стаціонарних ліхтарів, електронних сигналізаторів клювання, риболовецьких світляків (light stick) - риболовля вночі стала комфортнішою, і якщо так можна виразитися, більше "зрячою".
 

 


Сторінка 1 з 2
Головна сторинка |   Карта сайту  |
Використання матеріалів сайту тільки з активним гіперпосиланням на сайт http://feeder.in.ua